Kiermasz Świąteczny

[ A+ ] /[ A- ]

8 grudnia 2016r., w dniu zebrań z rodzicami, Samorząd szkolny zorganizował Kiermasz Świąteczny, na którym można było zakupić i zabrać do domu kawałek Świąt w postaci ozdób lub kartek wykonanych własnoręcznie przez naszych uczniów. Kiermasz cieszył się dużym powodzeniem i frekwencją. Rodzice hojnie doceniali wysiłek naszych uczniów w włożony w przygotowanie wszystkich ozdób.

Nasza radość z bardzo pomyślnej zbiórki pieniędzy jest tym większa, że cały dochód uzyskany tego dnia przeznaczony został na wsparcie chorego Łukasza Tomczaka, który od urodzenia ma wodogłowie, porażenie mózgowe, zaćmę i kilka innych schorzeń. Jego stan wymaga stałej rehabilitacji, dzięki której jest duża szansa na poprawę obecnej sytuacji zdrowotnej chłopca.

Dzięki pomocy wszystkich Państwa, byliśmy w stanie uzbierać kwotę 1565 zł, która w całości została przelana na konto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”, która na co dzień zajmuje się Łukaszem. Więcej informacji o Łukaszu oraz o sposobach niesienia dla niego pomocy przeczytać można na stronie Fundacji.