Pierwsza rocznica nadania imienia Rotmistrza Witolda Pileckiego naszej szkole

Dzień Patrona 2013

[ A+ ] /[ A- ]

16 maja 2013r. obchodziliśmy w Bibliotece Jana Pawła II w Rembertowie pierwszą rocznicę nadania imienia Rotmistrza Witolda Pileckiego naszemu zespołowi szkół. Po uroczystym przemarszu pocztu sztandarowego, przeszliśmy do części oficjalnej uroczystości. Nasi zdolni wykonawcy i artyści z klasy IIIB  pokrótce przypomnieli nam sylwetkę naszego patrona, po czym przeszliśmy do bezprecedensowego w historii naszej szkoły rozdania Nagród Patrona.

Jest to nagroda o najwyższym będąca najbardziej prestiżowym wyróżnieniem przyznawanym w naszej szkole osobom, które przez lata oddają się bezinteresownej pomocy i pracy na rzecz nie tyle swoich wyników w nauce, co dobra szerszego i ogólnego społeczności Superszkoły, czy nawet całej dzielnicy. W tegorocznej edycji naszego szkolnego święta, na to szczególne wyróżnienie zasłużyła Pola Plaskota z klasy IIIA oraz Agata Majewska z klasy IIIB.

Po rozdaniu Nagród Patrona, przyszła kolej na rozdanie Aniołów Talentu, czyli wyróżnień dla tych uczniów naszej społeczności, którzy są obdarzeni wyjątkowymi talentami i dzielą się oraz uraczają nimi wszystkich dookoła podczas np. ważnych uroczystości szkolnych, apeli czy dni tematycznych. W tym roku na te wyróżnienie zasłużyli: Tymoteusz Pogłud i Magda Trudnos z klasy IIIA, oraz Daria Muszyńska, Michał Rek i Kamil Dąbrówka z klasy IIIB.

Po zakończeniu części oficjalnej, przeszliśmy do części koncertowej, gdzie p. Aleksandra Kondraciuk poprowadziła nas przez historię wieloletnich już edycji koncertów świetlicowych, natomiast pokaźna liczba wykonawców przedstawiła swój przebogaty repertuar.

Dziękujemy serdecznie wszystkim organizatorom, wykonawcom, artystom oraz wszystkim obecnym za stworzenie niepowtarzalnej atmosfery tego dnia.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *