Kolejny sukces naszych recytatorów

Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji Patriotycznej „Witaj majowa jutrzenko” 2013

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny osiągnęli świetne wyniki w Konkursie Recytatorskim Polskiej Poezji Patriotycznej „Witaj majowa jutrzenko”.  W konkursie brało udział ponad 200 uczestników w kategorii klas 1-3 oraz przeszło 200 w kategorii klas 4-6, z całego województwa mazowieckiego. Troje naszych uczniów: Maja Kwiatkowska i Zuzanna Ryś z klasy IV oraz Szymon Kwiatkowski z klasy III zostało finalistami.

W finale Konkursu Maja Kwiatkowska zajęła znakomite trzecie miejsce. 15 maja w czasie Wielkiej Gali Finałowej, która odbyła się w Galerii Porczyńskich nasi recytatorzy zostali nagrodzeni dyplomami oraz nagrodami książkowymi. W uroczystości uczniom towarzyszyli pani dyrektor Jolanta Bredek-Morawska oraz przygotowujący uczniów nauczyciel historii Paweł Kimula.