Kolejny sukces naszych recytatorów

Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji Patriotycznej „Witaj majowa jutrzenko” 2013

[ A+ ] /[ A- ]

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny osiągnęli świetne wyniki w Konkursie Recytatorskim Polskiej Poezji Patriotycznej „Witaj majowa jutrzenko”.  W konkursie brało udział ponad 200 uczestników w kategorii klas 1-3 oraz przeszło 200 w kategorii klas 4-6, z całego województwa mazowieckiego. Troje naszych uczniów: Maja Kwiatkowska i Zuzanna Ryś z klasy IV oraz Szymon Kwiatkowski z klasy III zostało finalistami.

W finale Konkursu Maja Kwiatkowska zajęła znakomite trzecie miejsce. 15 maja w czasie Wielkiej Gali Finałowej, która odbyła się w Galerii Porczyńskich nasi recytatorzy zostali nagrodzeni dyplomami oraz nagrodami książkowymi. W uroczystości uczniom towarzyszyli pani dyrektor Jolanta Bredek-Morawska oraz przygotowujący uczniów nauczyciel historii Paweł Kimula.

Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji Patriotycznej „Witaj majowa jutrzenko” 2013

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *