65 rocznica śmierci patrona szkoły

65 rocznica śmierci patrona szkoły

[ A+ ] /[ A- ]

8 maja reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w uroczystościach związanych z 65 rocznicą śmierci patrona naszej szkoły rtm. Witolda Pileckiego. Uroczystości odbywały się w kościele seminaryjnym Karmelitów na Krakowskim Przedmieściu.  Pomimo późnych godzin popołudniowych uczniowie klas trzecich gimnazjum chętnie uczestniczyli w rocznicy, reprezentując szkołę w poczcie sztandarowym.

Przedstawicielami naszej szkoły w czasie uroczystej mszy byli: Karolina Falkowska i Magda Trudnos z klasy IIIa oraz Martyna Szaszewska, Daria Muszyńska, Kamil Dąbrówka i Michał Woźniak z klasy IIIb pod opieką nauczycieli: p. Marii d’Erceville, p. Marka Ruszczaka oraz p. Pawła Kimuli. Poczet sztandarowy złożony z naszych uczniów stanowił niewątpliwie wielką ozdobę całej uroczystości. Podziękowania dla uczniów i nauczycieli naszej szkoły przekazała córka rtm. Witolda Pileckiego, pani Zofia Pilecka-Optułowicz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *