I-sze miejsce w III Warszawskim Konkursie Piosenki Niemieckojęzycznej Dachl-L!

Konkurs piosenki niemieckiej

[ A+ ] /[ A- ]

13. czerwca uczennice klasy 4 naszej szkoły zdobyły wspaniałe trofeum – zajęły I miejsce w III Warszawskim Konkursie Piosenki Niemieckojęzycznej Dachl-L  w kategorii szkoła podstawowa.

Konkurs ten objęty był patronatem ambasadorów krajów niemieckojęzycznych: Austrii, Niemiec i Szwajcarii, a zorganizowany przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego i  Willy Brandt Schule. Koncert galowy odbył się w Auli WSM Wyższej Szkoły Menedżerskiej przy ul. Kawęczyńskiej 36.  Podczas Koncertu Galowego wyłoniono spośród 82 zespołów i solistów ( ilość wykonawców to 165 osób) zwycięzców w trzech kategoriach; szkoła podstawowa, gimnazjum i szkoła ponadgimnazjalna.

Zuzia Ryś

Daria Adamczyk

Maja Kwiatkowska

Julia Kołacz i 

Julianka Boryniec

zachwyciły jury swoimi możliwościami wokalnymi i swobodą w korzystaniu z obcego języka.

Gratulujemy serdecznie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *