Deszczowy Dzień Dyni

cof

[ A+ ] /[ A- ]

W środę 24 października cała szkoła oddała się obchodom corocznego Dnia Dyni. 

Dni poprzedzające Dzień Dyni organizatorzy spędzili na nerwowym sprawdzaniu prognozy pogody. Niestety, w tym roku aura wybitnie nie sprzyjała przeżywaniu atrakcji na wolnym powietrzu, a więc byliśmy zmuszeni czym prędzej przenieść się do budynku szkoły.

Od samego rana wokół szkoły zaczęły się gromadzić dzieci w niesamowitych, kolorowych strojach tematycznych.

Począwszy od drugiej lekcji, uczniowie wszystkich klas zaliczali zadania i sprawności w różnych tematycznych konkurencjach na specjalnie przygotowanych stanowiskach rozproszonych w budynku szkoły. Wśród atrakcji królowały tradycyjne zabawy np. ”Creepy bowling”, “Jack-o’-Lantern Bag Toss”, ”Witch hat ring toss”, “Slimy mystery box”, “Balancing act” czy w końcu nowość w naszym zestawieniu – „Spooky Relay”. Niektóre z nich wymagały poczucia równowagi, inne celności czy sprytu. Za wykonanie zadań dzieciaki otrzymały pieczątki, które kolekcjonowały w specjalnie do tego celu przeznaczonych karnetach. Te z kolei wymienić można była na słodycze.

Jednak momentem wywołującym chyba najwięcej emoci i oczekiwania był wspólny poczęstunek przygotowany przez wszystkie klasy. Rozstawione na całej długości korytarza stoły uginały się wręcz od pyszności zniesionych przez wszystkich na wspólną ucztę i masową degustację.

Jesteśmy przekonani, że fotorelacja da wszystkim możliwość wczucia się w wyjątkowy klimat tegorocznego Dnia Dyni 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *