Nasz pomysł na ogólnopolski konkurs na najciekawszy projekt edukacyjny

projekt_z_klasa_feat

[ A+ ] /[ A- ]

Pan Marek Ruszczak (jako lider projektu) oraz Pan Wiktor Horbaczewski (konsultant projektu)  wraz z naszymi ambitnymi gimnazjalistami z przyjemnością informują, że braliśmy udział w ogólnopolskim konkursie wydawnictwa Nowa Era na  najciekawszy projekt edukacyjny pt. „Projekt z klasą”.

Projekt nasz (o numerze 00024) zatytułowany jest „Amatorska radiokomunikacja jako wsparcie procesu dydaktycznego w gimnazjum na przykładzie Harcerskiego Klubu Łączności SP5ZRW”.

Z przyjemnością zamieszczamy poniżej słowa uznania od wydawnictwa Nowa Era za naszą pracę oraz certyfikat:

projekt_z_klasa_uznanie

 

projekt_z_klasa_cert

 


 

Kwestie merytoryczne które nasz projekt porusza zawierają się w poniższych zagadnieniach:

1. Fizyka – Jak działa radio ?

2. Czy działania radioamatorów pomagają uczyć się geografii?

3. Jak amatorska służba radiokomunikacyjna działa na rzecz upamiętnienia ważnych osób, rocznic i wydarzeń?

4. Czy radiokomunikacja pomaga doskonalić poprawną polszczyznę?

5. Jak radiokomunikacja pomaga doskonalić znajomość języków obcych?

6. Jak narzędzia informatyczne ułatwiają działania radioamatorów?

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z całym projektem opracowanym w PowerPoincie (8MB) lub w formacie PDF (4 MB).

Konkurs rozegra się w dniach 1-15 kwietnia 2014r. kiedy to głosy wszystkich sympatyków będą wprost bezcenne. Wystarczy odwiedzić stronę www.projektzklasa.pl i oddać głos na nasz projekt numer 00024. Tak, to takie proste! Ponadto, a może przede wszystkim, pamiętajcie, że możecie głosować na nasz projekt nie raz, ale codziennie po razie aż do zakończenia trwania konkursu.

Pamiętajcie o tym, że każde kliknięcie zbliża nas do zwycięstwa. W myśl hasła „Jedno małe kliknięcie dla człowieka, ale wielki skok dla Superszkoły!”, od wtorku 1-ego kwietnia gremialnie ruszamy do komputerów! 🙂

projekt_z_klasa_55

 

Zagłosuj teraz!

projekt_z_klasa_1

projekt_z_klasa_2

projekt_z_klasa_3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *