Finał Tygodnia Życzliwości w wykonaniu szkolnej starszyzny

cof

[ A+ ] /[ A- ]

Tegoroczny Tydzień życzliwości miał także swój finał dla klas 4 PSP – III PG. Natalia Łukaszewicz z klasy 7a oraz Jan Skoniecki z klasy 7b poprowadzili uroczystą galę, podczas której w bardzo umiejętny sposób połączyli informacje związane z pochodzeniem i zwyczajami podczas dnia życzliwości z aspektami praktycznymi życzliwości w wydaniu na co dzień.

Gabrysia Lęcznar oraz Wiktor Kuban odczytali swoje traktaty definiujące pojęcie życzliwości oraz omawiające sens bycia życzliwym dla otoczenia. Igor Śnieg odebrał natomiast nagrodę za wygraną w konkursie na hasło i logo Tygodnia Życzliwości.

Uczniowie klasy 6 PSP zaprezentowali nam nakręcony przez siebie film zawierający krótkie scenki rodzajowe z życia szkolnego i z tego jak życzliwość popłaca i zawsze powraca do nadawcy.

Dziewczęta z klasy II PG przedstawiły wszystkim naukowe dowody świadczące niezbicie o nierozerwalnym związku między mózgiem i emocjami. Prelegentki powoływały się na mechanizmy na których opierają się współczesne reklamy.

Gwoździem całego eventu było wręcznenie przez Panią Dyrektor orderów życzliwości tym uczniom, którzy zostali w głosowaniu wyłonieni jako osoby najbardziej życzliwe w swojej klasie. Dla udowodnienia swej bezgranicznej życzliwości, osoby wyróżnione musiały wypić cierpką w smaku miksturę i zrobić przy tym dobrą minę do złej gry 🙂

Nad oprawą techniczną czuwał Krzysztof Borowski w tandemie z filmowcem amatorem Tomaszem Skokiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *