Nasi pływacy szlifują formę!

przygotowania_plywakow_2017_feat

[ A+ ] /[ A- ]

Jesteśmy w trakcie przygotowań do lutowych zawodów pływackich rangi wojewódzkiej i marcowych Mistrzostw Polski. Dnia 9. grudnia mieliśmy okazję sprawdzić się na zawodach w Łomiankach. Poniżej wyniki naszych reprezentantów:

Złoto zdobyli: Aleks Wnorowski oraz Krzyś Żelazo.

Srebro: Igor Machanek oraz Emilka Patera.

Brąz: Julia Marczak.

IV miejsce sztafety 4×25 metrów: Kaja Wawińska, Ania Kmiecińska, Staś Skoniecki, Aleksander Żelazo.

IV miejsce sztafety 4×50 metrów: Ala Tur, Igor Machanek, Krzyś Żelazo, Mateusz Sawa.

Świetnie spisali się również: Łucja Tur, Aurelia Sobczak, Alicja Celińska, Paweł Kmieciński, Niko Choiński, Franio Wilewski, Szymon Szulakowski, Jaś Machanek, Dorota Jarzyna, Szymon Cieślak, Wiktoria Sawa, Szymon Bąk, Szymon Grondkowski, Karol Garczyński, Dominik Bąk, Mikołaj Gajzler, Maria Świtaj.  

Gratulujemy również mamie Nikodema za świetny start w sztafecie rodzinnej.

Damian Rybacki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *