Debiut klasy 1b na deskach szkolnego teatru

[ A+ ] /[ A- ]

W dniu 27. lutego 2018r. klasa 1b zadebiutowała na deskach szkolnego korytarza z przedstawieniem „Piotruś Pan”. W głównej roli – Piotrusia Pana mogliśmy podziwiać Miłosza Kiełczewskiego. W rolach jego przyjaciół – Wandy, Janka i Michała wystąpili – Weronika Dolecka, Maks Sala i Janek Soroka. W herszta piratów z mórz Bajlandii- Kapitana Haka wcielil sie Franciszek Wilewski. W roli jego wiernych pirackich kamratów wystąpili Wiktor Guzowski, Bartek Senator oraz Arek Pauszek. Za nimi uganiał się krokodyl, w którego postać wcielił się z kolei Wojciech Karpiński. w rolach indiańskiej księżniczki Tygrysiej Lilii i jej ojca – wodza Wielkiej Czarnej Pantery wystąpili Zosia Wiśniewska i Maks Dzieliński. Postać Wróżki Dzwoneczka zagrała Dominika Horbaj.

Syrenkami zostały Natalka Brandyk, Oliwka Dąbkowska oraz Maja Oleszczak. Nadmienię, że z powodu niewielkiej ilości dziewczynek w klasie, dwie z nich musiały się zmierzyć z podwójnymi rolami. Oliwka Dąbkowska zagrała dodatkowo mamę a Maja Oleszczak – Pieska Nanę. Nad całością czuwała Anna Dzierżanowska. Za pomoc dziękujemy bardzo Panu Łukaszowi Drabkowi i Pani Ewie Szaranowicz, którzy przyczynili sie do powstnia oprawy muzycznej i plastycznej. Za film pięknie dziękujemy Pani Marcie Skok.

Anna Dzierżanowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *