Medalowy róg obfitości naszych pływaków!

zawody_plywackie_remb_marzec_2018_feat

[ A+ ] /[ A- ]

Dnia 1. marca 2018r. nasi pływacy walczyli o Mistrzostwo Dzielnicy. Rewelacyjne osiągnięcia zawodników przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. 28 sportowców zdobyło 22 złote medale, 5 srebrnych, 1 brąz rywalizując w Ramach WOM.

Poniżej składy SP:

Aleks Bukowski, Antek Kraus, Szymon Grondkowski, Michał Borkowski, Maks Wójcik, Krzyś Żelazo, Mateusz Sawa, Joachim Kozłowski, Ania Kmiecińska, Kaja Wawińska, Amelka Dobosz, Amelka Sitnicka, Julka Juszczak, Ala Tur, Nadia Rendecka, Ola Pawińska.

Gimnazjum:

Dominika Malkut, Emilka Patera, Julia Marczak, Maria Świtaj, Ksenia Sobierajska, Nina Skoczylas, Dominik Bąk, Jakub Janowski, Jakub Małolepszy, Jakub Pauszek, Jakub Borkowski, Michał Czupryński.

Damian Rybacki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *