Wyniki Konkursu „Wielkanocna figura przestrzenna”

wielkanocna_figura_2018_feat

[ A+ ] /[ A- ]

 

Z przyjemnością informujemy, że konkurs techniczno-matematyczny „Wielkanocna figura przestrzenna” został rozstrzygnięty.  Konkurs był dla wszystkich uczniów klas 1-6 szkoły podstawowej. Dziękujemy tym, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie. Jury bardzo wnikliwie i rzetelnie oceniło prace. Podstawowymi kryteriami oceny były:

– samodzielne i staranność wykonanie,

– oryginalność,

– poprawność zdefiniowania figury geometrycznej w przestrzeni.

28 marca 2018r. w czasie świątecznego koncertu, zostały wręczone główne nagrody i pamiątkowe dyplomy.

Oto lista osób nagrodzonych w konkursie:

I miejsce 

  • Maksymilian Sala – kl. 1b
  • Martyna Kwiatkowska –kl. 2

II miejsce 

  • Zuzanna Jax – kl. 1 a
  • Małgorzata Makara – kl. 1a

III miejsce 

  • Tymon Rokita – kl.2
  • Alicja Zmarźlińska – kl.3
  • Szymon Bąk – kl. 4b

Wyróżnienie: 

  • Franciszek Hruban – kl. 4b
  • Mateusz Golan – kl.5
  • Karolina Jax – kl. 6

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy dzieciom biorącym udział w konkursie za ogromne zaangażowanie i twórczą pracę. Mamy  nadzieję, że kolejny konkurs w naszej szkole będzie się cieszył równie szerokim odzewem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *