Klara Twardowska wytańczyła Mistrzostwo Polski!

klara_twardowska_WADF_2018_feat

[ A+ ] /[ A- ]

Z prawdziwą przyjemnością pragniemy poinformować wszystkich, iż w dniach 22-24 marca 2018 r. uczennica klasy IIG Klara Twardowska w duecie z Amelią Gronowską, zdobyła Mistrzostwo Polski w kategorii wiekowej 12-15 lat podczas XIX Festiwalu i Mistrzostw WADF (WORLD ARTISTIC DANCE FEDERATION) w tańcu w Białych Błotach – w dyscyplinie tanecznej „contemporary ballet”.

W szranki stanęło 21 duetów, z czego 6 zostało zakwalifikowanych do wersji finałowej. W serii finałowej Klara i Amelia zatańczyły układ choregorafii Agnieszki Czubak, który został nagrodzony pierwszym miejscem.

„Contemporary ballet” jest kategorią taneczną łączącą ze sobą elementy klasycznego baletu i nowoczesnego tańca. Klara i Amelia spędziły wiele godzin na wspólnej pracy, żeby osiągnąć ten sukces. Więcej na temat mistrzostw w serwisie Nasze Białe Błota.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *