Aniela Radzio z Teatrem Chmur wysoko ponad poziomy wylata!

szafa_Teatr_Chmur_2018_feat

W debiucie konkursowym Teatru Chmur na Warszawskim Festiwalu Młodych doszło do wydarzenia wiekopomnego 📢!

Spektakl pt. „SZAFA” zdobył m.in. I miejsce! Fakt ten cieszy nas tym bardziej, iż w dużym stopniu przyczyniła się do niego Aniela Radzio, uczennica klasy 7️⃣🅰️ 🏆🥇🎉!

Ponadto, spektakl otrzymał nagrodę Jury Młodzieżowego oraz nominację do XXIX Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych HECA 2018.

Warszawski Festiwal Teatralny Młodych jest konkursem teatralnym zespołów młodzieżowych i ma formułę otwartą. Tematyka przedstawień nie jest określona. Konkurs organizowany jest w ramach Konfrontacji Artystycznych Dzieci i Młodzieży.

Gratulując serdecznie Anieli, trzymamy kciuki za dalszy rozwój jej wielkiego talentu scenicznego.