Z wizytą u Burmistrza Rembertowa

sdr

[ A+ ] /[ A- ]

10 maja 2018 r. uczniowie klas 7a oraz 7b mieli okazję wziąć udział w bardzo ciekawym spotkaniu z Burmistrzem Rembertowa Panem Mieczysławem Golónką. Spotkanie odbyło się w Bibliotece Jana Pawła II przy ul. Gawędziarzy 8 z inicjatywy Burmistrza w celu zacieśniania relacji władzy lokalnej z mieszkańcami dzielnicy, także tymi jeszcze niepełnoletnimi. Młodzież dowiedziała się m.in. jak ważny jest czynny udział w procesie decycyjnym o wydatkowaniu części budżetu dzielnicy w ramach budżetu partycypacyjnego. Burmistrz poruszył także kwestie Młodzieżowej Rady Dzielnicy oraz rzucił sporo światła na strukturę i metodologię procesów decyzyjnych/inwestycyjnych w Radzie Dzielnicy.

Nie mogło także zabraknąć części w której uczniowie zadawali pytania Panu Golónce, np. o dalsze losu tunelu w Rembertowie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *