Janek Skoniecki podbija deski Amfiteatru Bemowskiego!

festiwal_fame_2018_small

[ A+ ] /[ A- ]

Już od kilku lat Janek Skoniecki rozwija swój talent aktorski w grupie teatralno-muzycznej „Małe Musicale”. W tym roku, 14 maja Janek zaprosił całą klasę 7b do Amfiteatru Bemowskiego na przedstawienie „Fame”, w którym grał jedną z głównych ról. Siódmoklasiści podziwiali kunsztowną grę młodych aktorów, ciekawe układy choreograficzne i wpadające w ucho piosenki z lat osiemdziesiątych. Nie ma co ukrywać, że wszyscy nie tylko dobrze się bawili, ale też czuli się dumni ze swojego kolegi.

Janku, dziękujemy za zaproszenie, gratulujemy Ci udanego występu i życzymy dalszych sukcesów na scenie.

Klasa 7b z wychowawcą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *