Klara Twardowska Mistrzynią Europy po kosmicznym wykonaniu układu!

WADF_2018_feat

[ A+ ] /[ A- ]

W dniach 15 – 17 czerwca 2018 r. w Netto Arenie w Szczecinie, zawitało 3000 najlepszych tancerzy w jednym tylko celu, aby wziąć udział w Mistrzostwach Europy WADF.

Nasza utalentowana uczennica klasy II PG Klara Twardowska w duecie z Amelią Gronowską zdobyła złoty medal w kategorii juniorskiej w dyscyplinie tanecznej „contemporary ballet”!

W serii finałowej Klara i Amelia zatańczyły układ choregorafii Agnieszki Czubak, który został nagrodzony pierwszym miejscem. Był to ten sam układ, którym zdobyły wcześniej Mistrzostwo Polski w Białych Błotach w marcu 2018 roku.

(Zdjęcia dzięki uprzejmości Lemono Dance Center)

Mistrzostwa WADF to międzynarodowa organizacja non-profit z entuzjastycznym zespołem liderów, którzy razem posiadają ponad 100-letnie doświadczenie w sztuce tańca. Impreza została rozegrana w kategoriach: Contemporary Ballet, Jazz, Urban Pop Dance, Urban Street Dance, Urban Pop Dance Fusion Show, Urban Street Dance Fusion Show, BREAK Dance, Artistic Acrobatic Dance Show, MASTERS – All WADF dance Styles. Do zdobycia były aż cztery rodzaje tytułów tanecznych (Mistrzostwo Europy, Mistrzostwo Świata, Puchar Świata, Grand Prix WADF). Profesjonalne choreografie w wykonaniu solistów, duetów i zespołów, świetna muzyka zagościły aż na trzech parkietach tanecznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *