Nagrody Burmistrza Dzielnicy Rembertów „Złote Pióro” rozdane!

zlote_piora_2018_feat

Tradycyjnie już w przeddzień zakończenia roku szkolnego, w sali kolumnowej Ratusza odbyła się uroczystość wręczenia honorowej Nagrody Burmistrza Dzielnicy Rembertów „Złote Pióro”. Nagroda ta już od 10 lat przyznawana jest najzdolniejszym uczniom w Rembertowie.

Wyniki w nauce, aktywność społeczna na terenie szkoły i poza nią, sukcesy w konkursach różnych szczebli, różnorodność zainteresowań i pasji to głowne cechy nagrodzonych. Wśród uczniów Superszkoły, taką właśnie mieszanką cech wykazali się w bieżącym roku Zuzanna Ryś z klasy III PG oraz Jan Skoniecki z klasy 7a PSP.

Podczas uroczystości prowadzonej przez Naczelnika Wydziału Oświaty i Wychowania Panią Sylwię Firląg-Dutkiewcz, prezentowane były sylwetki i osiągnięcia uczniów zgłoszonych do nagrody. „Złote Pióra” wręczał Przewodniczący Rady Dzielnicy Rembertów m. st. Warszawy Pan Stanisław Kowalczuk oraz zastępca Burmistrza Pan Zbigniew Magnucki.
.
Serdecznie gratulujemy Uczniom, Wychowawcom, Nauczycielom i Rodzicom!