Sezon teatralny rozpoczęty!

oliver_twist_2018_feat

W dniu 7 września klasy 5a, 5b, 6 i 7 wybrały się do teatru Rampa na musical „Oto Olivier Twist” na motywach powieści „Oliver Twist” Charlesa Dickensa. Było to przedstawienie przedpremierowe, premiera miała się odbyć w sobotę 9 września. Autorzy  zaproponowali formę muzyczną z brawurowo przedstawionymi piosenkami i tańcami. Byliśmy pod wrażeniem dynamiki i wysokiego poziomu artystycznego spektaklu. Ważną dla nas ciekawostką był udział w przedstawieniu ucznia naszej szkoły Krzysztofa Wilka z klasy 7. Po spektaklu spotkaliśmy się z nim i na bieżąco opisaliśmy nasze wrażenia. W musicalu występuje również uczennica III  klasy gimnazjum naszej szkoły Klara Twardowska.

Witor Horbaczewski