Wspaniała reprezentacja naszej szkoły podczas XI Biegu rtm Pileckiego!

bieg_pileckiego_feat

W tym roku w czasie XI biegu rtm. Pileckiego naszą szkołę reprezentowała rekordowa liczba zawodników w różnych kategoriach wiekowych. Spośród 29 sportsmenów i sportmenek, dyplomy otrzymało 4 uczniów:

Olek Żelazo za zajęcie 1 miejsca w roczniku 2007-2008

Marek Skok za zajęcie 1 miejsca w roczniku 2005-2006

Krzysztof Żelazo za zajęcie 3 miejsca w roczniku 2005-2006

Tomasz Skok za zajęcie 2 miejsca w roczniku 2003-2004

Ponadto 3 uczniów miało 4 miejsce w swojej kategorii wiekowej – Weronka Dolecka, Julia Papaj oraz Paweł Kobierski.

Wszystkie dzieci prezentowały naszą szkołę w koszulkach z logo naszego patrona, na zdjęciach wyglądają zjawiskowo!

Oto lista pozostałych uczestników:

Dorota Jarzyna, Hania Jarzyna, Ania Dolecka, Maja Oleszczak, Lena Kowalczuk, Ania Jankowiak, Paweł Skok, Julek Szcześniak, Krzysztof Kostecki, Jakub Rokita, Filip Szcześniak, Julek Szcześniak, Olek Kowalczuk, Bartek Małolepszy, Tomasz Jankowiak, Wojtek Kobierski, Bartosz Senator, Sebastian Rybicki, Jakub Szumilas, Marcin Szumilas, Szymon Bąk, Mateusz Sawa oraz Wiktoria Sawa.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom woli walki, sprtowego zacięcia i dziękujemy za chęć i gotowość poświęcenie swojego sobotniego czasu, aby reprezentować naszą szkołę w tak pięknym wydarzeniu!

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Marcie Skok za koordynację całego eventu, zebranie wokół siebie tak wielu chętnych, za projekt i wykonanie niepowtarzalnych koszulek i w końcu za fotorelację z tej wyjątkowej soboty 🙂

2 Responses to Wspaniała reprezentacja naszej szkoły podczas XI Biegu rtm Pileckiego!

1. Monika Sawa pisze:

Wiktoria Sawa także godnie reprezentowała szkołę.