Niemieccy uczniowie z gimnazjum w Wetter z rewizytą w Superszkole

sdr

[ A+ ] /[ A- ]

pnwm_banner

Od 15 września 2018r. grupa uczniów i uczennic z naszej szkoły oraz partnerskiego gimnazjum w Niemczech bierze udział w wymianie szkolnej w Warszawie   ️. Realizując projekt w ramach międzynarodowego partnerstwa, nasza szkoła wzbogaca swoją ofertę edukacyjną. Działania te przyczyniają się do wszechstronnego rozwoju osobowości uczniów i nauczycieli. Wspólna praca oraz wymiana doświadczeń w międzynarodowym zespole sprzyjają kształtowaniu kompetencji międzykulturowych, a także osobistych i społecznych. Organizując projekty międzynarodowe, szkoła pośredniczy w budowaniu porozumienia i pełni rolę ambasadora europejskiego sąsiedztwa.

W ramach tego projektu uczniowie uczestniczą we wspólnych lekcjach historii, geografii, chemii, języka niemieckiego oraz angielskiego. W środę 19 września, blisko 40 osobowa grupa osób poznawała Warszawę na różne sposoby: poprzez długi spacer, grę miejską i wspólne zwiedzanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *