Karol Kwiatkowski w roli Mowgli’ego

mowgli-legenda-dzungli

[ A+ ] /[ A- ]

Już 7 grudnia kolejna odsłona klasycznej powieści Kiplinga p.t. Mowgli: legenda dżungli doczeka się światowej premiery.

Chciałem zrobić emocjonalną wersję tej historii, która była opowiadana już wiele razy. Chciałem w tym filmie odkryć poczucie bycia outsiderem. Bycia wyrzutkiem, bycia innym. To bardzo współczesny problem, który wymaga zgłębienia.” – tak o najnowszym filmie mówił na konferencji w Singapurze reżyser filmu Andy Serkins.

Poza istotnym przekazem filmu jako takiego, dla nas najciekawszą informacją o tej produkcji jest zdecydowanie fakt, że nasz doświadczony już aktor głosowy – Karol Kwiatkowski z klasy 7 wcieli się w rolę tytułowego Mowgli’ego! Karola obecność u boku tak znamienitych aktorów jak Jerzy Stuhr, Zbigniew Zamachowski, Agata Kulesza, Jarosław Boberek czyni z tego filmu prawdziwą przedświąteczna gratkę dla wytrwanych kinomanów 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *