Ekologiczne warsztaty świąteczne klas 4-tych w Kampinosie

warsztaty_swiateczne_kampinos_2018_feat

[ A+ ] /[ A- ]

W okresie przedświątecznym dzieci z klas czwartych wybrały się na warsztaty plastyczno-krajoznawcze.

Uczniowie tworzyli prawdziwe dzieła sztuki, wykorzystując tkaniny z recyclingu i ozdabiając je subtelnymi dodatkami.

Ekologiczne podejście do pracy wpisywało się w wyjątkowe otoczenie, czyli Kampinoski Park Narodowy. O walorach parku, żyjących w nim zwierzętach i wyjątkowych, chronionych roślinach opowiadał przewodnik.  Z historią tych terenów pomagały się zapoznać audioprzewodniki, z którymi uczniowie rozpoznawali teren, odczytywali mapę, chodzili w terenie wypatrując klępy o wdzięcznym imieniu „Grażyna”.

Zajęcia uprzyjemnił akcent kulinarny i własna kompozycja składników na pizzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *