Cóż to były za Jasełka!

jaselka_klasa_3_2018_feat

[ A+ ] /[ A- ]

W czwartek 20 grudnia na parterze zebrały się klasy 1 – 4 oraz licznie przybyli goście czyli babcie, dziadkowie oraz rodzice występujących artystów z klasy 3, którzy pod kierownictwem pani Krystyny Boguckiej zaprezentowali tegoroczne Jasełka.

Cały spektakl trwał 40 minut i ani przez chwilę nas nie znużył. Należy podziwiać młodych aktorów, że udźwignęli trud zapamiętania i wykonania tak złożonych ról. Pomysł polegał na połączeniu historycznego wątku biblijnego z otaczającą nas krzykliwą i hałaśliwą współczesnością. Ciekawe dialogi były przerywane znanymi kolędami w wykonaniu solistów i całego zespołu.

Całość brawurowo wykonana spowodowała, że widzowie nie zauważyli kiedy minęło 40 minut. Mamy nadzieję, że to nie ostatni występ tego zespołu.

Wiktor Horbaczewski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *