Program „Zima w mieście”

zima_w_miescie

[ A+ ] /[ A- ]

Szanowni Rodzice,
W roku szkolnym 2018/2019 ferie zimowe w Województwie Mazowieckim zaplanowane są od 28 stycznia 2019 r. do 8 lutego 2019 r. Uczniowie, w tym czasie, będą mogli skorzystać z bardzo bogatej oferty Warszawskiego Programu „Zima w Mieście” 2019.

Zapisy do Programu rozpoczęły się 4.XII.2018 r. godz. 12.00 za pomocą elektronicznego systemu zgłoszeń znajdującego się pod adresem https://warszawa-zimawmiescie.pzo.edu.pl

W dniu 2 stycznia 2019 r. o godz. 13:00, po zalogowaniu się na konto będzie widoczna informacja o zakwalifikowaniu lub niezakwalifikowaniu kandydata do Programu. Uczniowie zakwalifikowani będą mieli możliwość pobrania karty kwalifikacyjnej.

Aby pobrać kartę kwalifikacyjną po zalogowaniu się na konto, należy przejść do podglądu karty a następnie wybrać zakładkę „Pobierz kartę kwalifikacyjną”.

W terminie od 3 stycznia 2019 r. do 10 stycznia 2019 r. do godz. 12.00 należy potwierdzić wolę uczestnictwa w Programie „Zima w Mieście” dostarczając kartę kwalifikacyjną oraz potwierdzenie opłaty za żywienie lub zaświadczenie o zwolnieniu z opłat, jest to warunek przyjęcia do Programu „Zima w Mieście”. 

Ostateczną decyzje o przyjęciu ucznia do Warszawskiego Programu „Zima w Mieście” 2019 podejmuje organizator wypoczynku.

Pobierz dane kontaktowe do Koordynatorów Dzielnicowych Programu „Zima w mieście”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *