Trzech zimowych muszkieterów u szczytu formy!

Mistrzostwa_Narciarstwo_2019_feat

[ A+ ] /[ A- ]

W czwartek 14. lutego 2019r. odbyły się XI Mistrzostwa Warszawy w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie “Puchar Kryształowa Kula”, w których nasza szkoła reprezentowana była przez mocną ekipę, w skład której weszli: Maks Grzywacz i Aleksander Żelazo z kl. 5A oraz Krzysztof Żelazo z klasy 7.

W tym roku zawody cieszyły się dużym powodzeniem, gdyż warszawskie szkoły reprezentowane były przez aż 240 uczniów. Zważywszy na powyższy fakt, dyspozycja naszych sportowców jest więcej niż obiecująca, bowiem Maks zajął 6. miejsce, Olek 20., natomiast 15.

Trzymamy kciuki za naszych zimowych sportsmenów, aby za rok pobili swoje tegoroczne wyniki i ubitego śniegu po pachy! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *