Pierwszy Turniej Planszówek Superszkoły

rptnb

[ A+ ] /[ A- ]

22 lutego 2019 roku odbył się szumnie zapowiadany Pierwszy Turniej Planszówek Superszkoły. O ile dni gier i zabaw już wcześniej dostarczały nam rozrywki, to Turniej Planszówek był wydarzeniem na wskroś wyjątkowym. Jego wyjątkowość wynikała nie tylko z tego, że było to wspólne przedsięwzięcie Rady Rodziców oraz Samorządu szkolnego, ale przede wszystkim z tego, że różnorodność gier oraz wieku uczestników na dobre przykuła uwagę graczy do plansz na poszczególnych stanowiskach.

Rozgrywki toczyły się na 4 frontach jednocześnie. W kategorii juniorzy, zawodnicy zaaferowani byli grami: „Carcassonne”, „Splendor” oraz „Colt Express”. seniorzy natomiast oddali się grze w „Scrabble”. Na zwycięzców w poszczególnych kategoriach czekały bardzo atrakcyjne nagrody 🙂

Mamy nadzieję, że kolejne turnieje, niczym magnes, przyciągną do szkoły jeszcze większe rzesze spragnionych rozgrywki graczy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *