Płynęli, płynęli i medale wypływali!

XIV_zawody_w_plywaniu_2019_feat

[ A+ ] /[ A- ]

W dniach 26-27 lutego, uczniowie naszej  szkoły uczestniczyli w XIV Zawodach w Pływaniu Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej nr 10 i Społecznego Gimnazjum nr 27 STO. Poniżej składy i medaliści.

Brąz 50 metrów styl dowolny: Krzyś Żelazo, Igor Machanek.

Srebro sztafeta 4×25 styl dowolny: Basia Prostko, Gosia Makara, Łucja Tur, Michalina Rybacka.

Brąz sztafeta 4X25 styl dowolny i zmienny: Kaja Wawińska, Basia Opuchlik, Ania Kmiecińska, Ola Mazurkiewicz.

Brąz sztafeta 4×50 styl zmienny : Amelka Dobosz, Amelka Sitnicka, Julia Juszczak, Alicja Tur.

Brąz sztafeta 4X50 styl dowolny: Michał Wilk, Karol Garczyński, Krzyś Żelazo, Igor Machanek.

Wśród 37 zespołów nasza szkoła uplasowała się na wysokim 4 miejscu. Znakomite wyniki uzyskali również: Paweł Kmieciński, Jan Machanek, Wiktor Guzowski, Jan Soroka, Aleksander Wnorowski, Staś Paź, Franio Wilewski, Maciej Malkut, Dominika Horbaj, Bukowski Aleks, Bąk Dominik, Cieślak Szymon, Grondkowski Szymon, Janowski Jakub, Kozłowski Joachim, Kraus Antoni, Matyja Bartek, Małolepszy Adam, Skoniecki Jan, Skoniecki Staś, Żelazo Aleksander, Dobosz Zuzia, Janiszewska Dorota, Jarzyna Dorota, Korzeniowska Ola, Malkut Dominika, Matuszewska Michalina, Patera Emilka, Rendecka Nadia, Ryś Basia, Szyndler Zuzia.

Świetnie spisali się również nasi gimnazjaliści:

Julia Marczak, Twardowska Klara, Justyna Pawelec, Świtaj Maria, Jakub Pauszek, Jakub Małolepszy, Szymon Kwiatkowski.

Wyjątkowe podziękowania dla Julii Juszczak, Ali Tur, Krzysia Żelazo i Jakuba Pauszka za pomoc młodszym uczniom naszej szkoły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *