75 Lat LI Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki

75_lat_LILO_2019_1

[ A+ ] /[ A- ]

21 marca w Sali widowiskowej AszWoj odbyły się uroczyste obchody 75 rocznicy powstania zaprzyjaźnionego z nami LI Liceum ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki. Na obchody została zaproszona dyr. Jolanta Bredek – Morawska wraz z towarzyszącym pocztem sztandarowym, który tym razem reprezentowali Janek Skoniecki z klasy 8b oraz Natalia Warcaba i Gabrysia Mikołajczyk z klasy 3 gim.

Całość uroczystości prowadził, znany nam dobrze, płk. Marek Ruszczak. Po części oficjalnej, w której ważnym punktem było nadanie Szkole Nowego Sztandaru, uczniowie Szkoły zaprezentowali część artystyczną, w której w ciekawy sposób przedstawili historię Szkoły i jej codzienne życie.

Po zakończonych uroczystościach uformowała się kolumna sztandarów, uczniów, nauczycieli i zaproszonych gości, która przeszła do budynku Szkoły przy ulicy Kadrowej, gdzie odbyły się dalsze uroczystości.

Wiktor Horbaczewski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *