42. Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka

konkurs_recytatorski_feat

[ A+ ] /[ A- ]

W piątek 22 marca odbył się dzielnicowy etap 42 Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka. Nasza szkołę reprezentowali: w kategorii klas 4-6 Maja Młodzińska z kl. 5a, z klas 7-8 i gimnazjum: Barbara Ryś i Krzysztof Wilk z kl. 7. Tylko jedna osoba z każdej kategorii wiekowej mogła przejść do kolejnego etapu. I tak, dzielnicę Rembertów w dalszych zmaganiach będzie reprezentować uczennica naszej szkoły, Maja Młodzińska, która recytowała wiersze J. Brzechwy „Pali się” oraz J. Przybory „Herbatka”. Była niezwykle ekspresyjna i nie miała sobie równych. Gratulujemy.

Irena Kietlińska-Brewko

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *