Mistrzostwa Dzielnicy w pływaniu w ramach WOM

Mistrzostwach_zielnicy_WOM_2019_feat

[ A+ ] /[ A- ]

Świetny występ zanotowali nasi pływacy na Mistrzostwach Dzielnicy w pływaniu w ramach WOM. Zdobyliśmy 25 złotych medali, 2 srebrne oraz 1 brązowy!

Oto składy naszych wytrawnych pływaków:

Aleks Wnorowski, Staś Skoniecki, Kaja Wawińska, Basia Opuchlik, Aleks Bukowski, Antek Kraus, Ania Kmiecińska, Ola Mazurkiewicz, Szymon Grondkowski, Kuba Borkowski, Julia Juszczak, Amelia Sitnicka, Krzyś Żelazo, Norbert Rosiński, Marika Zadęcka, Ala Tur, Basia Ryś, Nadia Rendecka, Mateusz Sawa, Joachim Kozłowski, Dominika Malkut, Emilka Patera, Jakub Pauszek, Szymon Kwiatkowski, Maria Świtaj, Julia Marczak, Matyja Bartek, Adaś Małolepszy.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy płetwy za więcej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *