Kolejne doniesienia z uroczystości podsumowania konkursów przedmiotowych

gala_konkursowa_historia_2019_feat

[ A+ ] /[ A- ]

9 maja 2019 r. w budynku Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie odbyło się uroczyste podsumowanie  konkursów przedmiotowych organizowanych w roku szkolnym 2018/2019. W tym roku na wielkiej gali naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy III gimnazjum, Natalia Warcaba, która z powodzeniem pokonała trzy etapy konkursu kuratoryjnego z historii. Skalę trudności można sobie wyobrazić biorąc pod uwagę fakt, że laureaci stanowili zaledwie jeden procent wszystkich uczniów, którzy przystąpili do rywalizacji. Uroczystość uświetnił koncert orkiestry dętej. Serdecznie gratulujemy Natalii tak wielkiego osiągnięcia, które nie byłoby możliwe, gdyby jej zdolności nie zostały poparte wytężoną pracą.

Paweł Kimula

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *