Wyniki konkursu „Mam Talent” 2019

agaba_voucher_feat

[ A+ ] /[ A- ]

W piątek, 14 czerwca 2019r., Samorząd szkolny zorganizował i przeprowadził finał szkolnego konkursu „Mam Talent”. Jury miało bardzo twardy orzech do zgryzienia, zważywszy, że poziom wszystkich 16 występów był niezwykle wysoki i wyrównany, zarówno w kategorii klas 1-3 jak i 4-7.

Podjęcie ostatecznych decyzji było tym trudniejsze, że główną nagrodą ufundowaną przez zaprzyjaźnione z Superszkołą od lat biuro podróży Agaba było zaproszenie na wyjazd na obóz językowy do Wielkiej Brytanii w 2020r. Historia naszych wspólnych wyjazdów na obozy językowe do Wielkiej Brytanii ma już wiele lat. Nasi uczniowie zawsze wracali do domu z ogromnym bagażem doświadczeń językowych, kulturowych oraz wypiekami na twarzy, dzięki niezwykłemu zaangażowaniu i doświadczeniu Pani Agnieszki Baranieckiej, która z niezwykłą pasją pokazuje naszym uczniom najciekawsze zakamarki Wysp Brytyjskich. Nasz najbliższy wyjazd planowany jest na lipiec 2020r. i na ten właśnie wyjazd ważny jest voucher firmy Agaba.

Decyzją jury, zdobywczynią głównej nagrody została 🏆 Tola Twardowska 🏅 z klasy 6.
 
Poniżej prezentujemy pozostałe wyniki obrad konkursowego jury:

Gratulujemy serdecznie wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *