Hmmm… słodka wycieczka do Milanówka…

fabryka_krowek_2019_feat

[ A+ ] /[ A- ]

30 października dzielni mali uczniowie klas pierwszych udali się na swoją pierwszą wycieczkę klasową do Fabryki Krówek w Milanówku. W ogromnym skupieniu wysłuchali opowieści pani przewodnik na temat pochodzenia krówek oraz historii fabryki. Następnie zgłębiali tajemnicę produkcji tych słodkich przysmaków. Zwiedzanie fabryki zakończyło się niezwykle przyjemną degustacją świeżutkich , ciągnących krówek ….

Ale to jeszcze nie był koniec tej słodkiej wycieczki. Pierwszaki samodzielnie ozdabiały papierki do krówek i uczyły się zawijać w nie cukierki. Każde dziecko wyjechało z Milanówka z paczką smakowitych krówek. I jak tu nie lubić szkolnych wycieczek 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *