Zapraszamy na Kiermasz świąteczny!

[ A+ ] /[ A- ]

Wszystkich koneserów prawdziwej sztuki świątecznej zachęcamy do przybycia na nasz Kiermasz, który odbywać się będzie równolegle do czwartkowych zebrań. Będzie można na nim zakupić ozdoby świąteczne i wszelkie inne przejawy świątecznego rękodzieła w wykonaniu naszych uczniów.

Cały dochód ze sprzedaży tych wspaniałości przeznaczony zostanie na zakup bonów aptecznych dla Pani Marii, rdzennej Rembertowianki i dzielnej kobiety, która od kilkunastu lat jest rodziną zastępczą dla dwojga swoich wnucząt.

Drogi Rodzicu, czy można przejść obojętnie obok arcydzieł świątecznych, a szczególnie tych zrobionych przez własne dziecko? Otóż nie, zdecydowanie się nie godzi! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *