Uroczyste zakończenie roku 2017/2018 w szkole podstawowej

zakonczenie_PSP_2018_feat

Ledwie uspokoiliśmy rozedrgane serca i emocje po czwartkowym pożegnaniu klasy III gimnazjum, a już dnia następnego, czyli w piątek 22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 w szkole podstawowej. Celebra zakończenia roku szkolnego nie należała do najkrótszych, a to z tego względu, że gros czasu zajęło wręczanie naszym uczniom dosłownie stosu nagród książkowych za świetne wyniki w nauce oraz setek dyplomów za występy w niezliczonej liczbie zawodów i konkursów przedmiotowych oraz turniejów sportowych. Następnie uczniowie powrócili do szkoły i rozeszli się do klas, aby po raz ostatni przed kanikułą spotkać się ze swoimi wychowawcami i odebrać wyczekane świadectwa.

Odpoczywajcie spokojnie, niech dobra pogoda, także ducha, nie opuszcza Was ani na moment, ładujcie akumulatory na kolejny rok szkolny, ale o nim, to już kiedy indziej 😉

Dziękujemy bardzo Państwu Skokom za fotorelację 🙂