Dzieci z klasy 1b zawstydzają Lorda Sandwicha

kanapki_feat

[ A+ ] /[ A- ]

W pierwszym tygodniu zdalnej nauki dzieci z  klasa 1b miały pierwsze próby korzystania z Office 365. Uczniowie za zadanie mieli zrobić samodzielnie kanapki na II śniadanie. Efekty swojej świetnej pracy widać na załączonych  zdjęciach które uczniowie musieli przesłać do swojej wychowawczyni. Dzieci wiedzą, że w tych trudnych czasach zdrowe odżywianie to podstawa dbania o swoje zdrowie. Pamiętajcie: W zdrowym ciele zdrowy duch!
 .
John Montagu, bardziej znany jako Lord Sandwich, uznawany za XVIII-wiecznego wynalazcę kanapek, na pewno przewraca się teraz w grobie widząc jak doskonale nasi uczniowie opanowali sztukę robienia kanapek! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *