Microsoft Sway w służbie Superszkoły

featpile

[ A+ ] /[ A- ]

Obchodzone przez nas w tym roku Święto szkoły, wyznaczyło nowe standardy komunikacji i rozpowszechniania owoców naszego projektu.

Wszystkie w zasadzie prace zostały zdigitalizowane. Prawidłowość ta nie mogła oczywiście ominąć lekcji informatyki, podczas których uczniowie klas 6-8 stworzyli bardzo ciekawe wizytówki Superszkoły, widziane przez swój bardzo osobisty czasami pryzmat.

W czasie pandemii udoskonaliliśmy wszyscy swoje umiejętności korzystania ze zdobyczy technologii teleinformatycznych. Porozumiewamy się mailami w Outlooku, sprawdziany piszemy na Formsach, prace domowe odrabiamy w Notebooku, do rysowania służy nam Paint, prezentujemy swoje światłe myśli w PowerPoincie, teraz nadszedł czas na Sway’a.

Zapraszamy zatem do zapoznania się z pracami naszych uczniów 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *