Zakończenie roku dla klasy 8

pozegnanie_8_feat

[ A+ ] /[ A- ]

Uczniowie klasy 8, jako nasi „seniorzy” wylatujący już z rodzinnego gniazda traktowani są nieco inaczej jeśli chodzi o zakończenie roku szkolnego. Procedury związane z rekrutacją do szkoły średniej nakładają na nich obowiązek przekazania kompletu dokumentów do swojej wymarzonej szkoły w dość krótkim horyzoncie czasowym.

nie może zatem dziwić fakt, iż zakończenie roku Ósmoklasistów odbyło się „fizycznie” na szkolnym boisku przy pełnym zachowanie reżimu pandemicznego obowiązującego w takich przypadkach.

Mieliśmy ogromną przyjemność wyróżnić i wręczyć tradycyjne już nagrody Anioła Talentu oraz Nagrodę Patrona Szkoły. W uznaniu ich naturalnych talentów, laureatami nagród Anioła Talentu zostali: Basia Ryś, Krzysztof Wilk, Karol Kwiatkowski, Marek Skok, a także Krzysztof Żelazo. Z kolei Nagrody Patrona Szkoły powędrowały do Krzysztofa Wilka i Mateusza Sawy. W tym roku przyznaliśmy także nagrody dodatkowe za działalność na rzecz szkoły. W ten sposób właśnie pragnęliśmy wyróżnić Jana Cabaka i Oliwiera Bukowskiego. Serdeczne gratulacje!

Tego dnia nagrodziliśmy także najlepsze prace konkursowe wykonane w ramach konkursu na Święto Szkoły. W kategorii literackiej, największe wrażenie na jury konkursu zrobili: Mateusz Sawa oraz Krzysztof Żelazo za napisanie „Trenu MMXX”. Z kolei w kategorii informatycznej, swoim talentem i wkładem pracy ujęli nas: Barbara Walędziak oraz Michał Kowalski wykonując stronę internetową o szkole za pomocą programu Microsoft Sway. Wielkie brawa!

Za swoją całoroczną i jakże owocną pracę uhonorowaliśmy także Samorząd szkolny w składzie: Krzysztof Wilk (Przewodniczący), Karolina Jax, Krzysztof Żelazo, Mateusz Sawa, Basia Ryś, Basia Walędziak, Marek Skok oraz Kalina Moskal.

Szczerze ufamy, że o naszych absolwentach będzie jeszcze głośno, ale przede wszystkim, żywimy nadzieję, że znajdą swoje miejsce na świecie i zwyczajnie będą szczęśliwi 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *