Wyniki 1. Edycji Międzyklasowego Konkursu „Zbieramy plastikowe nakrętki”

[ A+ ] /[ A- ]

Drodzy uczniowie, wiemy jak wielką niecierpliwością okupione jest Wasze oczekiwanie na wyniki zeszłorocznej 1. Edycji Międzyklasowego Konkursu „Zbieramy plastikowe nakrętki”. Panosząca się dookoła pandemia skutecznie opóźniła nasze starania, ale bynajmniej ich nie zniweczyła!

Poniżej znajdziecie ostateczne wyniki zbiórki nakrętek oraz trzy klasy, które na tym polu nie miały sobie równych. Doceniamy i gratulujemy Wam serdecznie konsekwencji i ambicji w ustawicznym powiększaniu góry plastikowych nakrętek.

Kapituła konkursowa skonsultowała się z wychowawcami wyróżnionych klas w arcyważnej kwestii rodzaju nagrody jaką otrzymacie. Z pewnych źródeł wiemy, że będziecie zachwyceni 🙂podsumowanie_1_edycji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *