Trwa rejestracja wolontariuszy na nadchodzący 29. Finał WOŚP!

131892018_10157460454967414_5218700835226800841_o

[ A+ ] /[ A- ]

 

Jesteśmy przekonani, że nie ma takiej siły, która powstrzyma nas przed aktywnym udziałem w corocznym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nawet panująca pandemia nie wykorzeni z nas autentycznej i płynącej prosto z naszych serc potrzeby nie tylko zbierania pieniędzy na szczytny cel, ale także, a może przede wszystkim, krzewienia w naszych uczniach postawy wrażliwości na potrzeby innych ludzi.

Nadchodzący 29. Finał WOŚP jest już naszym 11. przyczynkiem do wielkiego dzieła WOŚP i po raz kolejny połączymy nasze siły ze stowarzyszeniem Rembertów Bezpośrednio oraz Salą Bankietową Rembertów. Dziś wiemy na pewno, że działania w ramach naszego finału będą mocno ograniczone. W tej chwili trwa nabór na wolontariuszy. Wasze bezpieczeństwo jest naszym absolutnym priorytetem, dlatego rekrutacja wolontariuszy odbywa się w internecie.

W drugą niedzielę stycznia będziemy zbierać pieniądze, aby pomóc oddziałom laryngologicznym. Orkiestra zajmie się także schorzeniami umiejscowionymi w naszych głowach, dlatego potocznie finał nazwany został „Finałem z głową” i ma to swoje podwójne znaczenie. Mimo otaczającej nas rzeczywistości, będziemy także grać z radością, chcąc wlać w Wasze serca dużo optymizmu. Zostańcie z nami, na bieżąco będziemy informować Was o rozwoju sytuacji.

11b_29f_wolontariusze_link-Ad_Carousel-Ad

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *