Mole książkowe z 1b w swoim naturalnym środowisku

IMG_20210215_112101

[ A+ ] /[ A- ]

15. lutego uczniowie klasy 1b wybrali się w magiczne miejsce. Miejsce pełne niesamowitych historii, porywających przygód, ulubionych bohaterów, wzruszeń, miejsce, w którym świat otwiera nam się bardziej i odkrywa swoje nieznane strony.

To miejsce, to nasza szkolna biblioteka, w której króluje Pani Irena Kietlińska-Brewko. Dzięki Pani Irenie dzieci mogły poznać zasady zachowania w bibliotece, nauczyć się, jak wypożyczyć interesujące je książki oraz osobiście rozejrzeć się po wszystkich tajemnych zakamarkach. Teraz 1b może ruszyć na pierwsze czytelnicze podboje!

Anna Dzierżanowska

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *