Warszawskich syrenek jest jednak więcej niż jedna…

[ A+ ] /[ A- ]

…i nie chodzi bynajmniej o te wszystkim doskonale znane, przy moście Świętokrzyskim i na Starówce. Prawdziwe syrenki bowiem to takie, które nie tylko potrafią czarować przechodniów, ale przy okazji pięknie recytują.
 
Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w szkolnym etapie 44. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”. Za włożony wysiłek i piękną recytację czekają na was w szkole dyplomy i upominki. Do reprezentowania naszej szkoły w kolejnych etapach konkursu jury wytypowało Helenę Radzio z kl. 3, a także Weronikę Dolecką z kl. 4b.
 
Trzymajmy wszyscy razem kciuki za nasze Superszkolne Super Syrenki, aby swym głosem uwiodły jury konkursowe i nie pozostawiły cienia wątpliwości co do tego, kto główne nagrody zgarnąć powinien 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *