Konkursowy róg obfitości

Pierwszy dzień po powrocie z tegorocznej Majówki okazał się niezwykle udany tak dla uczniów, jak i wspierających ich nauczycieli.

Napłynęły do nas bowiem wyniki kilku konkursów. Z wielką radością dzielimy się informacją, że:

👏 Anna Miałkowska z kl. 8a została laureatką VI Międzynarodowego Konkursu Języka Niemieckiego Szwajcaria i Liechtenstein.

👏 Stefan Barski z kl. 8b dokłada do swoich sukcesów tytuł laureata VIII Międzynarodowego Konkursu Lingwistycznego z Języka Niemieckiego oraz tytuł laureata w V Międzynarodowym Konkursie Języka Niemieckiego „Landeskunde Deutschsprachiger Länder D/A”.

Wszystkie konkurencje były wieloetapowe, międzynarodowe i wymagały co najmniej kilkumiesięcznej pracy nad treściami. Organizatorem konkursu była Społeczna Szkoła Podstawowa NR 4 im. W. Grabskiego STO W Warszawie, a patronat nad konkursami objęła Ambasada Republiki Federalnej Niemiec w Warszawie.

Ponadto, bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym ALCHEMIK otrzymał:

👏 Bogumił Dąbkowski z kl. 8b.

Gratulujemy serdecznie!

Aleksandra Adamek & Marzena Pietrucha