Zbiórka prezentów mikołajowych dla dzieci

Szanowni Państwo,

w imieniu P. Doroty Sobczyńskiej, dyrektor szkoły STO w Legionowie, zachęcamy Państwa do zaangażowania w akcję wsparcia dzieci z obwodów kijowskiego i charkowskiego, zainicjowanej przez Panią Monikę Cichocką, Małżonkę Ambasadora RP w Ukrainie.

W ramach akcji organizowane jest wsparcie dla Centrum św. Marcina de Porres w miejscowości Fastów, 60 km na południe od Kijowa (informacje o Centrum: https://sanmartin.center/pl/o-nas/).

Zachęcamy do udziału w zbiórce prezentów na Mikołajki dla dzieci, którym pomaga ww. instytucja. Zbieramy:

🟠 słodycze (ptasie Mleczko, czekolady, cukierki typu Mieszanka Wedlowska)
🟠 artykuły szkolne (kredki, zestawy ołówków, zestawy długopisów, flamastry)
🟠 w ramach zbiórki można także przekazywać artykuły pierwszej potrzeby (kasza, ryż, makaron, olej, cukier, a także szczoteczki i pasty do zębów, mydła, szampony).

Zbiórka w naszej szkole potrwa między od wtorku 15.11 do czwartku 17.11 włącznie. Dary prosimy zostawiać w holu szkoły, w przygotowanych do tego celu pudełkach.

zbiórka prezentów mikołajowych dla dzieci z regionów Ukrainy