Bezcenna wiedza o czarnym złocie i nie tylko…

317672422_1302834623834395_2119073433388158931_n

[ A+ ] /[ A- ]

Nadszedł ostatni miesiąc roku – grudzień, a wraz z nim wiele ważnych dat. Jedną z nich jest 4 grudnia – święto wszystkich górników. Ludzi wydobywających to, co Ziemia tak głęboko skrywa – węgiel, ropę i gaz. W związku z tym uczniowie klasy 2a mieli zaszczyt gościć pana Jacka Michalika – górnika, a prywatnie tatę Jagody. Pojawił się w odświętnym stroju górniczym, czym wszystkich zauroczył. Dzięki wspaniale przygotowanej prezentacji, wiedza dzieci została znacznie poszerzona. Serca uczniów tata Jagody skradł zaproszeniem do gry na Wordwall’u oraz „drobnymi” upominkami. Serdecznie dziękujemy panu Jackowi za spędzony z nami czas.

Zachęcamy pozostałych rodziców uczniów naszej szkoły do odwiedzenia nas i opowiedzenia o swojej pracy.

Korzystając z okazji, serdeczne życzenia kierujemy do Barbórek, Barbar, Basiek i Basieniek – niech się Wam wszystkim jak najlepiej darzy!

Danuta Wyszyńska-Hałat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *