‼️ BREAKING NEWS ‼️ BREAKING NEWS ‼️ BREAKING NEWS‼️

[ A+ ] /[ A- ]

Przerywamy nadawanie naszego zwyczajowego piątkowego wieczoru, aby poinformować Państwa, że uczniowie Superszkoła w Rembertowie znaleźli się w krzyżowym ogniu celnej i ciętej riposty Wisławy Szymborskiej oraz nietuzinkowej natury liczby Pi!

Pewne źródła donoszą o dających się słyszeć w korytarzach deklamacjach poezji Szymborskiej w języku polskim, niemieckim, francuskim i angielskim. Wygląda to wszystko na świetnie zaplanowany i zmasowany atak kultury wyższej na bezbronne uczniowskie umysły!

Będziemy Państwa na bieżąco informować o dalszym rozwoju tej niebywałej koncentracji ciekawych zajęć w szkole w miarę napływu kolejnych doniesień z edukacyjnego frontu Superszkoły!

Trzymajmy kciuki za nasze dzieci, aby jak najwięcej skorzystały z tej zaskakującej sytuacji!

Newsletter_Superszkoły_65_1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *