Zamów obiad

[ A+ ] /[ A- ]

kliknij_i_zamow_obiad

Chcąc ułatwić proces zamawiania posiłków oraz rozładować kolejki uczniów zamawiających dotąd obiady w Sekretariacie szkoły, od 2 września 2020r. wprowadzamy nowy system zamawiania posiłków „zamowposilek.pl”. Rejestracja jest już uruchomiona.
.
System działa na zasadzie przedpłat, to znaczy, aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki, a potem złożyć zamówienie. Dostępne metody płatności to: płatność online Tpay lub przelew tradycyjny.
.
Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony. Jak to zrobić?
.
✅ w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, Huawei i inne) należy wejść do „Sklepu Play” (Google Play), w telefonie marki iPhone należy wejść w sklep „App Store”.
✅ następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką noża i widelca,
✅ kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”,
✅ teraz pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu.
.
Zamówienie lub odwołanie posiłków można złożyć w aplikacji najpóźniej w dniu poprzedzającym dostarczenie posiłku do godziny 22:00.
.
UWAGA! Jeśli dziecko rozchoruje się rano, rodzice mogą odwołać obiad zamówiony na ten dzień wysyłając maila na adres hotel.livia@wp.pl do godz. 8:30.
 .
Informacje na temat cen wybranych posiłków i zestawów, oraz kosztów wyżywienia na wybrany okres znajdą Państwo po zalogowaniu w aplikacji.
.
W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę „Pomoc -> Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.
.
Zachęcamy do zapoznania się z filmikami instruktażowymi: jak się zarejestrować oraz jak płacić i zamawiać posiłki.
.
Po pomyślnie zakończonej rejestracji, na Państwa koncie pojawi się kwota („debet”) w wysokości 30 zł umożliwiający bezbolesne zamówienie posiłków w pierwszym tygodniu nauki zanim nie nabierzecie Państwo wprawy w posługiwaniu się aplikacją. Kwota 30 zł jest oczywiście do zwrotu i jest do wykorzystania przez 7 dni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *