• Wakacje z angielskim w UK

    • Zapraszamy serdecznie naszych uczniów od klasy 4 do spędzenia wakacji z angielskim w Wielkiej Brytanii w dniach 1-9 lipca 2023r.

     Podczas nadchodzących wakacji 2023 chcemy zaprosić Was do ‘zanurzania się’ w języku angielskim oraz kulturze Wysp Brytyjskich przy jednoczesnym odkrywaniu kosmopolitycznego i magicznego Londynu, a także innych arcyciekawych i odmiennych w swym wyrazie miast, np.: Cambridge, Brighton, Oxfordu czy Canterbury. 

     Poznamy piękną, zieloną i pełną tradycji Anglię. Przeniesiemy się do ‘najbardziej uroczego’ zamku Leeds oraz największego na świecie zamieszkałego zamku w Windsorze, gdzie w kaplicy Św. Jerzego spoczywają władcy Anglii, a wśród nich Królowa Elżbieta II.

     Będziemy spacerować po pełnych uroku średniowiecznych uliczkach Canterbury. Poznamy drugi najstarszy uniwersytet anglojęzyczny w Cambridge oraz zasady studiowania w Oxbridge.

     Dodatkową atrakcją będzie wizyta w nadmorskim kurorcie Brighton i spacer po molo, które ‘wchodzi’ w morze na odległość 524 metrów.

     Może przypadnie nam do gustu spacer szklanym tunelem w akwarium lub bajeczny świat wschodu w Pawilonie Królewskim?

     Poczujemy też atmosferę magicznego Londynu: odwiedzimy Greenwich, obejrzymy jeden ze słynnych musicali na West Endzie lub przeniesiemy się w świat magii Harry’ego Potter’a w Warner Bros.

     A wszystkiemu będzie towarzyszyć język angielski, aktywne zwiedzanie w formie ‘Project in English’ i ‘Treasure Hunt’, zadania językowe oraz spotkania z ciekawymi ludźmi i wiele pobudzających wyobraźnię rozmów oraz kontaktów.