• Kalendarz adwentowy

• Znamy już wyniki szkolnego Konkursu na kalendarz adwentowy! Kapituła konkursowa zdołała wygramolić się zza suto zastawionych świątecznych stołów i osiągnęła jednomyślny werdykt 🙂 Owa powołana przez organizatora komisja konkursowa dokonała oceny prac według następujących kryteriów:

💥prawidłowość wykonania zadania,

💥 oryginalność i pomysłowość,

💥 estetyka wykonania.

W związku i w nawiązaniu do powyższego, oznajmujemy co następuje:

CELE KONKURSU:

❄️ zapoznanie uczniów z tradycjami adwentowymi,

❄️ rozwijanie kreatywności uczniów,

❄️ rozwijanie zdolności manualnych uczniów,

❄️ rozwijanie talentów plastycznych.

Uczestnicy:

Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej STO.

Zasady konkursu:

Kalendarz adwentowy – odlicza kolejne dni pomiędzy pierwszym dniem Adwentu a Wigilią Bożego Narodzenia. Naocznie pokazuje zbliżanie się tego wyjątkowego dnia, co potęguje uczucie radosnego oczekiwania.

Uczniowie wykonują kalendarz adwentowy:

⭐️ samodzielnie,

⭐️ według własnego pomysłu,

⭐️ dowolną techniką.

Każdy kalendarz powinien zawierać elementy symbolizujące długość trwania Adwentu. Każda praca powinna być podpisana imieniem i nazwiskiem autora oraz klasą. Uczestnicy wykonują kalendarze adwentowe w dowolnej formie plastycznej. Poszczególne „okienka” lub „drzwiczki” kalendarza powinny zawierać dowolne zwroty bądź słowa związane ze świętami Bożego Narodzenia, powiedzenia i przysłowia, ewentualnie malutkie rysunki dotyczące Bożego Narodzenia.

Termin składania prac:

W związku z zaistniałą sytuacją pracy nie składamy osobiście, tylko wykonujemy zdjęcie i przesyłamy do organizatora do 22 grudnia 2020 r. na adres: lessalo@superszkola.pl

Ocena prac:

Powołana przez organizatora komisja konkursowa dokona oceny prac według następujących kryteriów:

💥 prawidłowość wykonania zadania,

💥 oryginalność i pomysłowość,

💥 estetyka wykonania.

Zwycięzcy:

Komisja konkursowa wyłoni laureatów trzech pierwszych miejsc w kategorii: klasy 1-3, 4-6, 7-8. Wyniki zostaną ogłoszone do dnia 20 stycznia 2021 r. na stronie Internetowej szkoły.

Organizator:

Leszek Salamoński